1

Тема: Відгуки про сайт вірус Тернопіль

Virus - Автодетейлінг Тернопіль - це місце, де огляд за автомобілем здійснюється комплексно і професійно, де деталям і дрібницям приділяється особлива увага. Ми пропагуємо світові тенденції у відновленні, захисті та підтримці краси екстер'єру та інтер'єру автомобілів. Сьогодні ми можемо захистити кузов автомобіля від агресивних впливів навколишнього середовища, хімічних реагентів, сколів і царапин, збільшити блиск і глибину кольору покриття, захистити оптику від старіння, здійснити глибоку та делікатну хімчистку салону, відновити шкіру та багато іншого.
В роботі ми використовуємо виключно професійні засоби від провідних світових виробників. Кожен з них гарантує незмінно високу якість і чудову ефективність своєї продукції.

СПЕКТР ПОСЛУГ
Ми надаємо повний комплекс послуг з обслуговування Вашого автомобіля. Ми освоїли безліч суміжних ніш - від автопокраска до висококласного тюнінгу і ремонту автомобілів. Запитуйте - завжди раді бути корисними!

ПЕРСОНАЛ ТА СЕРВІС
Детейлінг є чимось більшим, ніж просто робота. Ми - команда люблять свою справу фахівців. Ми щодня кайфуем від того, що робимо автомобілі чистими і блискучими, як ніби вони тільки вчора виїхали з салону.

ЛОЯЛЬНІСТЬ
Ми цінуємо наших постійних клієнтів і завжди готові працювати з новими. Для наших відвідувачів існує програма лояльності - іменна карта клієнта, яка надається при досягненні певної кількості відвідувань нашого сервісу. Постійна знижка для джентльменів і абсолютно особливі умови для дам.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ПРОПОЗИЦІЇ
Кожному автомобілю потрібен особливий підхід. Різний стан, відмінності в умовах експлуатації і вік - все це вимагає продуманості і використання вузькоспеціалізованих засобів. Ніякої постановки на потік і гонки за кількістю!